• Telefon :
  • 0324 741 33 33 - 0537 782 51 68 - 0324 741 28 38

Hakkımızda

 

Tarihimiz ve Lokasyon

OTELİMİZ Kurulduğu günden beri Kaliteli Hizmet Anlayışından Ödün vermeyerek her geçen gün kendini yenileyerek Taşucu'nun nun En Gözde Oteli Olmayı Başarmıştır.

Otelimiz Mersin iline bağlı Silifke İlçesinin Taşucu beldesinde hizmet vermektedir. Adana Havaalanına 180 km  Mersin iline 100 km, Konya İline 260 Ankara İline 500 Km Mesafededir. (yolların tamamı otoyol ve duble yoldur)

Mersin’i tatil beldeniz olarak seçtiğiniz zaman Taşucu Zeus Otel uygun fiyat seçenekleriyle Farklı Oda Alternatifleri ile hoş bir Tatil Keyfi Sunuyor. Plaja yakın konumlu Otelimizin. Kendine ait plajı, şemsiye ve şezlongları, ve plaja servis yapabilen mini bir cafeside mevcuttur.

Taşucu Zeus Otel Kendi Restaurantında Müşterilerimize Yemek Hizmeti Vermekle Birlikte;  dilerseniz Taşucu Merkezde Bulunan yemekleri oldukça güzel olan lokanta ve kafelerde de yöreye özeş şezzetleri tadabilirsiniz.

Etkinlikler

Bu şirin beldedeyken doğa yürüyüşleri ve su sporları yapabilirseniz ve de Taşucunda Düzenlene Yat Turlarına Katılabilirseniz vaktin nasıl geçtiğini anlamazsanız. Alışverişi sevenlerdenseniz ise size önerimiz; Taşucu Pazarı. Taşucu Pazarı’nda sebze-meyve dışında, dokumalar ve kıyafetler satılıyor, bakmadan dönmemenizi tavsiye ederiz, üstelik fiyatlar da oldukça uygun.

 

 

Comments are closed.